Velkommen til Stavanger

 

 

Selecta Stavanger

Selecta Stavanger

Selecta Stavangers kontorer ligger sentralt til i Fabrikkveien 23c på Forus.

Vi drifter hele Rogaland herfra med vår stab på 11 ansatte hvorav 2 er stasjonert i Haugesund.

Vi er total leverandør av kaffe, vann og vareautomatløsninger. Selecta har også sitt eget kaffebrenneri i Holland, Pelican Rogue.

Ønsker du kaffe/vannløsning på din arbeidsplass så ta kontakt med Gro Hovland på telefon 95 43 66 37 eller send epost til gro.hovland@selecta.com

Du kan se våre maskiner og smake på forskjellige typer kaffe i vårt showrom hvis ønskelig, så kan vi sammen finne den beste løsningen for din bedrift
.

We make the day work

Team Stavanger

Team Stavanger

 

                                                                          E-post                                     

      Telefon        

Kim Laugaland

Avd.leder kim.laugaland@selecta.com    

92835046

Gro Hovland

Selger            gro.hovland@selecta.com

95436637

John G Gabrielsen

Tekniker johngeorg.gabrielsen@selecta.com  

90217171

Andreas Groven

Tekniker andreas.groven@selecta.com 

40455717

Kenny Carlos

Tekniker Kenny-Carlos.Hernandez@no.selecta.com

47931298

Johnny Schmidt

Ingrediens johnny.schmidt@selecta.com 

91715240

Svein Karlsen

Ingrediens svein.karlsen@selecta.com      

97491364

Patrik Holmqvist

Vending patrik.holmqvist@selecta.com

91716235

Kamila Jaronska

Operatør Kamila.Jaronska@selecta.com

94849964

David Rodriguez

Operatør David.RodriguezLopez@selecta.com

98426569

Aneta M Momot

Operatør AnetaMagdalena.Momot@selecta.com

95131152 (Hgs)

Edyta Gorska

Operatør EdytaJustyna.Gorska@selecta.com   

90956631 (Hgs)

 

Våre kontaktopplysninger

  • Forespørsler om virksomheten

    Tilbudsforespørsel

    Fyll ut skjema

  • Generelle henvendelser

    800 30 690

    Kundesupport@no.selecta.com

     

    Mandag - Fredag:   0800 – 1600

  • Feilmelding

    Kundesupport@no.selecta.com

    Vi løser det så snart som mulig