Velkommen til Oslo

 

 

Oslokontoret

Oslokontoret

I Oslo ligger hovedkontoret i på Bryn. Her har vi kaffesmaking og andre godsaker. Velkommen!

Besøksadresse: 

Selecta Norways AS
Ole Deviks Vei 4
0666 Oslo

Link til kart

Vårt salgsteam Oslo

Vårt salgsteam Oslo

Sales Director OCS: Sondre Birkeland: Sondre.Birkeland@selecta.com
Telefon: 95 42 29 79

Director Large Accounts: Aleksander Austnes Aleksander.Austnes@selecta.com
Telefon: 93 62 40 50

KAM Vending & Micro Market: Ivan Buncic Ivan.Buncic@selecta.com
Telefon: 99 50 85 82

KAM: MortenBreivold: Morten.Breivold@selecta.com
Telefon: 90 77 79 78

Selger: Nina Eik Skjørtvedt: Nina.Skjortvedt@no.selecta.com
Telefon: 93 04 68 19

Selger: Lasse Vangen: Lasse.Vangen@selecta.com
Telefon: 95 14 38 51

Selger: Trond-Morten Vikestad: TrondMorten.Vikestad@selecta.com
Telefon: 97 59 18 99

Selger: Mathias Haugen: Mathias.Haugen@selecta.com
Telefon: 41 33 80 31

Starbucks Selger: Siv Andersen: siv.andersen@selecta.com
Telefon: 93 46 40 90

Våre kontaktopplysninger

  • Forespørsler om virksomheten

    Tilbudsforespørsel

    Fyll ut skjema

  • Generelle henvendelser

    800 30 690

    Kundesupport@no.selecta.com

     

    Mandag - Fredag:   0800 – 1600

  • Feilmelding

    Kundesupport@no.selecta.com

    Vi løser det så snart som mulig